Široká nabídka piv v té nejšpičkovější kondici, jakou si jen pivní znalec dokáže představit. V nabídce nechybí piva prémiové značky Lobkowicz a další pivní klenoty z nabídky sedmi českých a moravských pivovarů ze společnosti Pivovary Lobkowicz.

Naše pivo

Lobkowicz Premium Ležák

Tradiční český ležák, kvalita bez kompromisu Lobkowicz

Premium Ležák je tradiční české pivo, jehož plnost a hořkost se snoubí v harmonickém celku. K jeho výrobě se používají výhradně kvalitní suroviny tuzemského původu, včetně vlastního kmene pivovarských kvasnic. Neobsahuje žádné chmelové extrakty či jiné náhražky, je to opravdová dvanáctka vařená na stupňovitost 12,2 %.

Lobkowicz Premium Nealkoholický

Osvěžující pivo bez alkoholu

Lobkowicz Premium Nealkoholický se ve své chuti velmi blíží klasickému pivu. Díky speciálnímu chmelení za studena odrůdou chmele Cascade osvěží svými lehkými chmelovými podtóny. Nízký obsah alkoholu je dosažen díky použití speciálního kmene kvasnic.

Lobkowicz Premium Černý

Pivo s originální bohatou kávovou chutí

Lobkowicz Premium Černý se díky unikátnímu složení s přídavkem praženého ječmene a chmelení na 3x pyšní bohatou plnou chutí s výraznými tóny kávy a kakaových bobů. Pro jeho výrazný charakter a velmi tmavou barvu jej hrdě nazýváme opravdovým černým pivem.

Platan 11%

Poctivě vařený světlý ležák

Tento ležák je charakteristický plnou chutí, sladovou vůní, jemnou hořkostí a výborným řízem, tedy vlastnostmi od nepaměti typickými pro protivínská piva. Obsah alkoholu: 4,6 % obj.

Vysoký Chlumec Max X.

Opravdová desítka vařená na stupňovitost 10,7 %

Max X. je pravděpodobně nejsilnější desítkou na českém pivním trhu. I přesto se vysokochlumeckým sládkům podařilo zachovat nižší obsah alkoholu, pro který jsou výčepní piva tolik oblíbená. Má plnou sladovou chuť, která později přechází do příjemné chmelové hořkosti. Zaujme rovněž medovou barvou a jemnou sladovou vůní.

Platan Kvasnicový

Třikrát chmelený ležák

Platan Kvasnicový je natřikrát chmelený český ležák osvěžující chuti s vysokým obsahem kulturních pivovarských kvasnic. Jde o příjemně hořké, osvěžující pivo se silným řízem a výbornou pěnivostí, které vybízí k dalšímu napití. Pivovarské kvasnice jsou významným zdrojem vitamínů skupiny B a jejich přítomnost v pivu je naznačena charakteristickým lehkým zákalem. Obsah alkoholu: 4,5 % obj.